Solplast Packaging

Butelki, nakrętki, słoiki, słoje, karnistry, zakrętki, opakowania, wtryskownia, konfekcjonowanie, nadruki, elementy z tworzyw sztucznych

Solplast Packaging
wersja en

Produkcja opakowań

Oferujemy kompleksową obsługę klienta od pomysłu , przez projekt i dokumentację – wykonanie form i produkcję elementów. Od wielu lat współpracujemy z jedną z najlepszych narzędziowni w Polsce. Realizacja nawet najtrudniejszych pomysłów zawsze kończy się sukcesem dzięki profesjonalnej wiedzy konstruktorów oraz wysokiej klasy sprzętu do wykonywania form. Nasz zespól z powodzeniem wprowadzi w życie wizje Państwa produktu. Będąc członkiem Polskiej Izby Opakowań oraz uczestnicząc w szeregu międzynarodowych wydarzeniach branżowych mamy dostęp do wszystkich innowacji technologicznych, które wdrażamy w naszej firmie. Współpracując z nami możecie być Państwo pewni, że będzie to współpraca i jakość na wysokim europejskim poziomie. Docenili to nasi partnerzy z Europy zachodniej. Specjalizujemy się w produkcji opakowań i elementów z tworzyw sztucznych metodą rozdmuchu typu słoje i butelki o pojemności od 100ml do 5 l.

butelki i zakrętki

Produkujemy również opakowania i inne elementy metodą wtrysku (słoiczki kosmetyczne, nakrętki oraz wiele innych). Naszymi odbiorcami są firmy z branży kosmetycznej, chemicznej, budowlanej, spożywczej i inne).